اطلاعات تماس

ایمیل : info@vanaktaxi.com

تلفن : +98 21 880 33 591

تلفن :+98 21 880 39 635

تلفن :+98 21 880 47 009

X

جستجو

مطالب خواندنی

پایانه های تاکسیرانی منطقه 7 تجهیز می شوند
Anonym
/ دسته ها: مطالب خواندنی

پایانه های تاکسیرانی منطقه 7 تجهیز می شوند

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ جلسه نظارت ستادی سازمان تاکسیرانی از منطقه 7 شهرداری تهران صبح روز سه شنبه 6مهر برگزار شد. در این بازدید تیم نظارتی سازمان به سرپرستی میثم مظفر؛ مدیرعامل و همراهی حیدرنیا؛ معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ابتدا در پایانه تاکسیرانی روشندلان حضور یافته و ضمن بررسی اقدامات، مشکلات مرتبط با تاکسیرانان را بررسی کردند.

دفتر شرکت راه پویان پایتخت سیر مستقر در مجتمع تجاری بهار مقصد بعدی بازدید امروز بود. مظفر با تاکسیرانان مراجعه کننده به شرکت گپ و گفتی انجام داد تا از نحوه برخورد و میزان رضایت ایشان برای انجام کار اطلاع یابد سپس کاربران شرکت را در حوزه تخصصی فعالیت شان مورد آزمون قرار داد. قرار گرفتن دفتر شرکت در طبقات 11 و12 مجتمع اداری و شرایط دفتر شرکت مورد تایید مدیرعامل سازمان قرار نگرفت و دستور جابه جایی آن برای ارایه خدمات بهتر به تاکسیرانان داده شد.

پایانه های چندگانه سازمان واقع در زیر پل سیدخندان و وضعیت پهلوگاه جدیدالاحداث ضلع شمال میدان نامجو بخش پایانی بازدیدهای میدانی امروز بود.

با حضور تیم نظارت ستادی سازمان در سالن کنفرانس شهرداری منطقه 7، جلسه اصلی و برنامه ریزی برای حل مسایل منطقه در حوزه تاکسیرانی شروع شد. ابتدا افشار؛ مدیر تاکسیرانی منطقه گزارش کاملی از محدوده تحت پوشش و خطوط فعال در منطقه به انضمام آمار تاکسی ها و آخرین وضعیت نوسازی ارایه داد. در ادامه تیموری؛ مدیرعامل شرکت راه پویان پایتخت سیر گزارش فعالیت شرکت و اقدامات مشترک با منطقه را به سمع حاضران رساند.

مدیرعامل سازمان با ورود دکتر طلوعی؛ شهردار منطقه 7، برنامه ها و موارد مشاهده شده از جمله مفروش کردن و نصب هواکش در نمازخانه پایانه ضلع غرب سیدخندان، نصب کانکس نمازخانه در پایانه جنوب شرقی سیدخندان، نصب آبخوری در پایانه های بازدید شده، فعال کردن نمازخانه پایانه روشندلان، نصب دوربین های پلاک خوان برای پایانه های فاقد دوربین منطقه، انقطعاع فنس پایانه جنوب شرقی سیدخندان برای دسترسی بهتر شهروندان به این پایانه و افزایش درآمد رانندگان تاکسی، ساماندهی ایستگاه و جداکننده ضلع جنوب میدان نامجو را عنوان که با تایید شهردار منطقه مصوب و دستور اقدام فوری داده شد. در ادمه میثم مظفر اقدام معاون حمل و نقل منطقه در نصب تابلو راهنما یکجا و سکو بندی خطوط که سبب تسهیل در شناسایی خطوط توسط شهروندان می شود را ستود و از تعمیم آن به دیگر پایانه های شهر تهران خبر داد. احداث پایانه و پهلوگاه در خیابان خواجه نصیر حدفاصل خیابان انقلاب تا خیابان مدنی آخرین درخواست مدیرعامل سازمان بود.

دکتر طلوعی نیز ضمن عرض خیرمقدم به تیم نظارتی سازمان تاکسیرانی، حمایت خود را از فعالیت های برنامه ریزی شده اعلام و ابراز امیدواری کرد با همراهی سازمان و فعالیت مهندس حیدرنیا در معاونت حمل و نقل منطقه مصوبات جلسه طی چندماه اجرا و تحویل گردد.

نوای اذان ظهر پایان بخش جلسه نظارت ستادی منطقه هفت شهرداری تهران در حوزه تاکسیرانی بود. 
مطلب قبلی چند قدم تا حذف پیکان تاکسی ها در منطقه یک
مطلب بعدی سرویس رایگان سازمان تاکسیرانی برای دانش آموزان استثنایی شهر تهران
Print
1643 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

ساعات کاری

در نظر داشته باشید که از طریق تماس تلفنی سفارش و رزرو خودرو به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر میباشد.

آمار بازدید

اشتراک در خبرنامه

Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR Module! DO NOT UNINSTALL MODULE which will cause unrecoverable data loss!