اطلاعات تماس

ایمیل : info@vanaktaxi.com

تلفن : +98 21 880 33 591

تلفن :+98 21 880 39 635

تلفن :+98 21 880 47 009

X

جستجو

مطالب خواندنی

چند قدم تا حذف پیکان تاکسی ها در منطقه یک
Anonym
/ دسته ها: مطالب خواندنی

چند قدم تا حذف پیکان تاکسی ها در منطقه یک

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ جلسه نظارت ستادی از منطقه یک بر خلاف برنامه های پیشین از ساعت 13 روز یکشنبه با حضور در پایانه مینی سیتی آغاز شد. تیم نظارتی سازمان به سرپرستی میثم مظفر؛ مدیرعامل سازمان و در معیت آقای توجهی؛ معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ابتدا در پایانه مینی سیتی حاضر شده و ضمن بازدید از پایانه با رانندگان گفت و گو کردند. دفتر هماهنگی و خدمات رسانی شرکت تاکسی بیسیم ایرانیان مقصد بعدی بازدید بود. مظفر در شرکت کاربران را مورد پرسش و پاسخ قرار داد تا میزان تسلط ایشان به قوانین و کار با سیستم صدور پروانه را مورد سنجش قرار دهد. که با توجه به ثبات شرکت در بحث نیروی انسانی نمره قابل قبولی از این بخش برای شرکت درج شد.

پایانه نوبنیاد نیز یکی از مقاصد تیم نظارتی سازمان بود که با توجه به تخریب بخشی از سقف پایانه در حادثه واژگونی خودرو بتن در ماه گذشته، بررسی لازم برای تسریع در مرمت و تثبیت نقاط آسیب دیده انجام شد. اعضای بازدید کننده سپس به میدان تجریش رفته و از این پایانه مهم نیز بازدید کردند. پس از پایان یافتن بازدیدهای میدانی مدیرعامل سازمان و تیم همراه به سالن کنفرانس شهرداری منطقه یک رفته و با حضور حسینی؛ قائم مقام منطقه به بررسی و تصمیم گیری در خصوص موارد مشاهده شده پرداختند.

میثم مظفر ضمن تشکر از زحمات مهندس حسینی و مهندس توجهی در منطقه، عملکرد کلی مدیریت تاکسیرانی منطقه و شرکت خصوصی فعال را قابل قبول ارزیابی کرد و افزود: حضور دایمی مدیرعامل شرکت در دفتر از نکاتی است که برای سازمان اهمیت دارد و شرکت تاکسی بیسیم ایرانیان این موضوع را به خوبی درک کرده و این سبب شده نظارت بیشتری بر کاربران شرکت باشد و ایشان نیز مسلط به قوانین و مقررات بوده که نهایتا منجر به انجام صحیح کار تاکسیران و جلوگیری از سردرگمی ایشان می شود.

مدیرعامل سازمان گفت: انتظار ما از شرکت تاکسی بیسیم ایرانیان در خصوص سرمایه گذاری برای ورود خودروهای مدرن برآورده نشده و شرکت در این موضوع عقب است که امیدواریم هرچه سریع تر این اتفاق مهم رخ دهد.

مظفر در بخش دیگر صحبت هایش به موارد بازدید شده اشاره کرد که نهایتا با پذیرش قائم مقام منطقه، برای انجام در اسرع وقت مصوب شد. بخش اصلی مصوبات شامل: ترمیم پایانه نوبنیاد و تجهیز دفتر، نمازخانه و سرویس های بهداشتی این پایانه به همراه جابجایی دوربین های پلاک خوان برای بهره وری مطلوب تر، تکمیل سریع تر فاز 2 پایانه نوبنیاد در جنوب بزرگراه صدر، تعمیر و بازگشایی سرویس بهداشتی پایانه ارم و نصب دوربین پلاک خوان در ضلع شمال غربی پایانه، اصلاح هندسی خروجی پایانه برای جلوگیری از توقف مسافربرهای شخصی، تفکیک ورودی و فضای توقف خودروهای تخلیه بار از تاکسی ها در پهلوگاه شهرداری جنب ایستگاه مترو، ساماندهی پایانه جنوب شرقی پارک وی و ایجاد پهلوگاه موقت جنب ایستگاه مترو قائم برابر تاکیدات شهردار تهران مبنی بر هم پوشانی مدهای حمل و نقل تا ساخت مجتمع ایستگاهی پیش بینی شده بود.

مظفر در پایان به زحمات منطقه و شرکت در خصوص نوسازی اشاره کرد و ضمن تقدیر از عملکرد ایشان در حذف پیکان تاکسی ها، تسریع در چند قدم باقی مانده را خواستار شد.

حسینی؛ قائم مقام منطقه نیز ضمن تشکر از حضور تیم نظارتی سازمان قول داد مصوبات در اسرع وقت پیگیری و به سرانجام رسیده و درخواست همراهی بیشتر شرکت خصوصی و مدیریت تاکسیرانی منطقه در به نتیجه رساندن پروژه های مرتبط را داشت.

بازدید از منطقه یک پس از حدود 6ساعت به پایان رسید. 
مطلب قبلی ورود خودروهای پاک؛ همزمان با هفته هوای پاک
مطلب بعدی پایانه های تاکسیرانی منطقه 7 تجهیز می شوند
Print
806 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

ساعات کاری

در نظر داشته باشید که از طریق تماس تلفنی سفارش و رزرو خودرو به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر میباشد.

آمار بازدید

اشتراک در خبرنامه

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و تخفیفات مشترک شوید